Lilu.lt geras Blog'as

Kaip surasti norimas prekes Lilu.lt puslapyje?

Kovo 14, 2015
Naudingi Skaitiniai

Lilu.lt – tai mūsų internetinės parduotuvės svetainė, kurioje galite rasti visus parduodamus produktus. Parduotuvėje gausu moteriškų apatinių gaminių, tokių kaip komplektukai, liemenėlės, kelnaitės, apatiniai miegui, bodžiai ir t.t., produktų ir būsimoms ir esamoms mamoms, taip pat galima rasti ir apatinius vyrams.

Atsidarius www.lilu.lt svetainę, iškart galima pamatyti meniu juostą, kurioje patogu pasirinkti gaminius, kurių ieškote. T.y. jeigu norite rasti apatinius, skirtus moterims, mamoms, vyrams, tą reikėtų ir pasirinkti. Taip pat jeigu ieškote liekninančių apatinių ar prekių už mažesnę kainą, meniu juostoje paspaudę atitinkamą mygtuką, nukeliausite būtent ten, kur matysite norimus produktus.

 

 

 

Paspaudę, pavyzdžiui, „Moterims“, meniu išsiplečia į atitinkamas apatinių rūšis, tad jeigu ieškote komplektukų, bodžio, naktinukų ir pan., galime pasirinkti būtent tą punktą ir paspaudus, rasti visus mūsų turimus tos rūšies produktus. Jeigu ieškote gaminių, skirtų vyrams, mamos, produktų už mažesnę kainą ir pan., paiešką galima atlikti pagal jau minėtą pavyzdį.

 


Dažnai atsitinka taip, jog moterys yra atradusios joms patinkantį apatinių gamintoją, visuomet nešioja tą patį dydį ar tiesiog – žino, ko nori. Lengvesnei paieškai jos gali pasinaudoti mūsų svetainėje esančiu paieškos filtru, esančiu svetainės kairėje pusėje (atsiranda pasirinkus meniu juostoje norimą punktą „Moterims“, „Mamoms“, „Liekninantis“ ar kt.). Tarkime, jog ieškote liemenėlės. Paieškos filtre galima jos ieškoti pagal tipą, dydį, spalvą, prekių ženklą. Pažymėjus norimus punktus, svetainėje Jums rodys juos atitinkančius gaminius.

 

 

Kitas paieškos būdas – kuomet žinote gaminio pavadinimą. Pavyzdžiui, ieškote besiūlės maitinimo liemenėlės paminkštintais kaušeliais "Sense". Tuomet svetainės viršuje, paieškos langelyje įrašome norimos surasti prekės pavadinimą ir „šast“ – ji čia :)

 

 

 

Taip pat puslapyje galima matyti po 12, 20, 40 arba visas prekes, kaip Jums patogiau, taip galite ir pasirinkti. Be to, galite pasirinkti, kad prekes rodytų nuo pigiausios arba atvirkščiai – nuo brangiausios. Jeigu aktualu matyti naujausius produktus arba Jums yra patogiau matyti gaminius, išvardintus pagal abėcėlę? Toje pat vietoje galite ir pasirinkti tokį matymo būdą, kuris Jums patogiausias, aktualiausias.

 


Tikimės, jog www.lilu.lt svetainėje galimi produktų paieškos būdai Jums bus naudingi ir patogūs. Jeigu turėtumėte pasiūlymų, kas Jums būtų patogiau, naudingiau ir visaip kaip geriau ieškant apatinių gaminių, būtinai rašykite, sieksime atsižvelgti ir patenkinti visų pasiūlymus.


 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą