Lilu.lt geras Blog'as

Kaip išvengti matomų kelnaičių linijų?

Rugsėjo 19, 2013
Naudingi Skaitiniai

 

Visos mes žinome, kad po drabužiais matomos kelnaitės yra visiškai nepriimtina, tačiau vis tiek daugelis vykdo šį mados nusikaltimą. Dažniausiai daroma klaida - baltos kelnaitės po baltais drabužiais ar kelnaitės storomis siūlėmis po prigludusiais drabužiais. Tai gali užgožti visą jūsų aprangą, kad ir kokia žavi ji būtų.

 

Iš esmės yra keli pasirinkimai, kaip spręsti šias problemas... Pirmasis iš jų - paslėpti linijas. Tai galima padaryti išrausus savo spintą ir pasirinkus storesnio audinio, pavyzdžiui, džinsai, ar apkritusius drabužius, tokius kaip platūs sijonai, suknelės ir pan. Nors šis sprendimas padėtų išvengti išsiveržusių kelnaičių linijų, bet tai gali apriboti jūsų galimybę rinktis aprangą tokią, kokia patinka... Todėl turbūt tinkamesnis sprendimo būdas - keisi kelnaites.

 

Kelios galimybės norint išvengti nepageidaujamo kelnaičių silueto yra šios:

Stringai

Atkreiptinas dėmesys, kad siūlomos kelnaitės su juostele - ne bet kokios, tai stringai, nugaroje sudaryti tik iš juostelių. Šis pasirinkimas yra vienas tinkamiausių dėl akivaizdžios priežasties - kelnaitės neturi jokių linijų.

Kitas būdas - besiūlės kelnaitės

Tai puikus pasirinkimas toms, kurios nemėgsta nešioti stringų. Šios kelnaitės pagamintos iš plono audinio, neturi siūlių, todėl jų kraštai bus nepastebimi po jūsų drabužiais.

Nėriniuoti apatiniai

Nėriniuoti apatiniai kartais gali būti pavojingas pasirinkimas, nes po itin prgludusiais drabužiais gali išryškėti jų raštas, todėl paliekant namus, pirma įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą drabužį. Nėriniuoti apatiniai paprastai yra besiūliai, todėl puikiai prisitaiko prie moters kūno.

PASTABA. Įsidėmėkite, jog po baltais drabužiais derėtų rinktis kūno ar šampano spalvos apatinius, derėtų kelnaičių spalvą derinti ne prie drabužių, tačiau prie kūno spalvos.

 

Taigi, mielosios, būkite žavios, pasitikėkite savimi, atrodykite puikiai:)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą