Lilu.lt geras Blog'as

Kaip išsirinkti patogius apatinius?

Spalio 17, 2013
Naudingi Skaitiniai

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis apatinius? Štai jums keletą patarimų:

Pirma, reikėtų atskirti painią madą nuo komforto. Nors pastaruoju metu šiuos du dalykus bandoma susieti, tačiau ne visada tai puikiai pavyksta. Juk yra net posakis „grožis reikalauja aukų“. Tačiau kad ir kaip bebūtų pirmoje vietoje laikykite komfortą, paskui – madą.

  • Apatiniai drabužiai glūdi prie jūsų kūno visą dieną, todėl turėtumėte su jais jaustis patogiai.
  • Rinkitės pagal savybes, privalumus ir dizainą, o ne pagal prekės ženklą, pakuotę ar spalvas, nes išgarsintas prekės ženklas dar nereiškia, kad gaminys yra skirtas būtent jums.
  • Taip pat, jeigu pakuotė atrodo puikiai, tai neįrodo, kad gaminys yra patogus.
  • Jeigu bijote, kad apatiniai nėra seksualūs, nes nėra jums gražūs, nors ir patogūs.. Nereikėtų dėl to rūpintis, svarbiausia, kaip jūs juos pateiksite J

Pasirinkite tinkamą dydį. Tinkamas dydis – tai reiškia neveržiantys, nespaudžiantys, aprėpiantys viską, ką reikia.

  • Taigi pirma, būkite sąžiningas su savimi. Venkite pagundos pirkti vienu dydžiu mažesnius apatinius, galvojant, kad sulieknėsite, ar bijodami kaip atrodysite. Tiesą pasakius, per mažas apdarų dydis jums nedaro jokių paslaugų, kai išsiveržia, spaudžia ir pan.

Rinkitės kokybiškus audinius. Audinys dažnai gali būti diskomforto priežastis.

  • Komfortui užtikrinti, rinkitės lygų, švelnų audinį. Medvilnė yra labai geras pasirinkimas, nes ji kvėpuoja, lengva prižiūrėti. Kiti geri pasirinkimai: lykra, modalas, bambukas, kašmyras, šilkas, aukštos kokybės nailonas bei poliesteriniai pluoštai.

Atkreipkite dėmesį į tą apatinių stilių, kuris jums tinka. Derėtų nepamiršti, kad tiek kelnaitės, tiek liemenėlės turi begalę stilių, pavyzdžiui, kelnaitės gali būti šortukų, stringų, trikampiukų stiliaus, liemenėlės – pilno, pusės kaušelio, krūtinę pakeliančios ir pan. Tad rinkitės, atsižvelgdama į tinkamą paramą, komorftą.

Pašalinkite etiketes nuo apatinių. Etiketės gali braižyti, trinti. Tad kam palikti šiuos problemų kėlimo šaltinius? Visuomet nukirptas etiketes galite laikyti kokioje nors vietelėje, jeigu norėsite prisiminti apatinių priežiūrą, prekinį ženklą, dydį ar sudėtį.

Tikimės, kad jums pagelbės šie keli patarimai jaustis puikiai. O kai jautiesi puikiai – gerai ir atrodai. :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą