Lilu.lt geras Blog'as

Ką daryti, kad miegamajame galėtumėte pilnai atsipalaiduoti?

Gruodžio 28, 2013
Naudingi Skaitiniai

Po įtemptos darbo dienos niekaip negalite atsipalaiduoti? Nustoti nervintis? Kaip gi pailsėti? Išeitis yra. Siūlome keletą patarimų, ką reikėtų daryti, kad miegamajame galėtumėte jaustis jaukiai, ramiai, maloniai.

  1. Įsigykite keletą savo mėgstamos spalvos kvapniųjų žvakių. Pasirūpinkite, kad Jūsų kambarys dvelktų švelniu aromatu. Pabūkite žvakių šviesoje. Tačiau jeigu ji neleidžia jaustis saugiai, tiesiog leiskite žvakėms skleisti savo kvapą. Tai irgi ramina. Tačiau svarbu, kad kvapas nebūtų įkyrus.
  2. Pelėsis, gyvūnų pleiskanos, sezoninės alergijos gali trikdyti kvėpavimą bei kelti daugiau streso nei įprasta. Todėl būtina turėti oro filtrą miegamajame, kuris užtikrins švarų orą Jūsų kambaryje, lengviau kvėpuoti bei geriau išsimiegoti.
  3. Jeigu yra kambaryje senų ir nereikalingų drabužių, daiktų, kurie mėtosi ten, kur nereikia, ar bereikalingai užima vietą – atsikratykite. Toks apsivalymas visuomet padeda jaustis žvaliau ir geriau.
  4. Televizorius gali trikdyti Jūsų visišką atsipalaidavimą prieš miegą, todėl patartina jo neturėti miegamajame. Greitai pastebėsite miego ir streso pojūčio pokyčius.
  5. Per daug baldų kambaryje nėra gerai, gali atrodyti, kad jis nėra tvarkingas ir organizuotas. Todėl pasistenkite, kad miegamasis būtų kuo erdvesnis.
  6. Susikurkite sienos galeriją. Įrėminkite savo labiausiai mėgstamas nuotraukas ar paveikslus bei iškabinkite sienoje. Kiekvieną rytą atsikėlus ar vakare einant miegoti Jums leis jaustis ramiai ir jaukiai, o galbūt prisiminimai nuves į gražius laikus.
  7. Investuokite į lovos rėmus bei čiužinį. Pats svarbiausias baldas, užtikrinantis Jūsų gerą poilsį ir atsipalaidavimą.
  8. Patalas, užvalkalai. Išsirinkite patalynę natūralaus pluošto, šiltą, jaukią. Užvalkalus taip pat rinkitės atidžiai – atsižvelkite į Jums patinkančią spalvą, medžiagą.
  9. Sukurkite sėdimą vietą. Knygos skaitymas susirangius ramioje miegamojo aplinkoje ypatingai atpalaiduoja.

 

Na ir, žinoma, nepamirškite patogios aprangos:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą