Lilu.lt geras Blog'as

Ką daryti, kad krūtinė atrodytų didesnė?

Balandžio 23, 2014
Naudingi Skaitiniai

Kad moteris jaustųsi geidžiama, pilnavertė ir save mylėtų, ji turėtų būti patenkinta savo turimomis kūno formomis. Tačiau kaip bebūtų gaila, reta kuri iš moterų yra patenkinta savo sudėjimu: vienas kamuoja sluoksnis riebaliukų pilvo, šlaunų ar sėdmenų srityje, kitas, priešingai – liūdina perdaug kaulėtos kūno formos. Tačiau yra moterų, kurios jaučia ir baltą pavydą didele krūtine besididžiuojančioms moterims – tai mažakrūtės :)

Todėl, jeigu tu esi būtent tokia ir nori, kad krūtinė atrodytų kiek didesnė ir pilnesnė, išbandyk šiuos pasiūlymus.

Pirmas būdas – laikysena ir pratimai.

 1. Išsiaiškinkite, ar Jūsų laikysena jau duoda pliusą vizualiai didesnei krūtinei, ar ne. Tam reikės veidrodžio. Atsistokite šonu prieš veidrodį, reikėtų, kad kas nors Jums pagelbėtų ir nubrėžtų tiesią liniją ant veidrodžio nuo ausies spenelio, ties pečiu, klubu, keliu ir kulkšnies viduriu. Jeigu Jūsų linija netiesi, stenkitės stovėti taip, kad ji išsitiesintų. Derėtų tokios laikysenos laikytis visuomet: vaikštant stovint, o ir sėdėkite išsitiesus. Tuomet krūtinė atrodo didesnė, taip pat atrodysite aukštesnė bei lieknesnė, labiau savimi pasitikinti, išdidi.
 2. Darykite veidrodžio pratimus kiekvieną dieną, kad pagerintumėte savo laikyseną. Tai yra greičiausias ir pigiausias būdas vizualiai padidinti krūtinę. Daryti reikia dažnai, kad raumenys priprastų prie naujos padėties ir laikysena taptų natūrali bei raumenų nekamuotų nuovargis.
 3. Sutvirtinkite viršutinius krūtinės raumenis. Padidinus krūtinės raumenų tūrį, jos tampa pilnesnės ir apvalesnės. Reguliarūs atsispaudimai padeda būtent tai ir padės pasiekti. Todėl darykite per dieną mažiausiai po 15 atsispaudimų.
 4. Didelį dėmesį skirkite ir liemeniui. Kuo lieknesnis ir suformuotas liemuo (ties šonkauliais), tuo didesnės atrodys krūtys. Išbandykite jogos, pilates pratimus, kurie gali padėti deginti kalorijas kartu stiprinant pagrindinius raumenis. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į tai, jog svorio praradimas gali sumažinti ir krūtinę. Taigi jeigu darysite pratimus tik juosmeniui, taip išlaikysite įprastą krūtinės dydį.

 

Antras būdas – krūtinę didinančios liemenėlės.

 1. Svarbu dėvėti tinkamo dydžio liemenėlę. Deja, dalis moterų dėvi neteisingo dydžio liemenėlę. Teisinga liemenėlė turi tvirtai laikyti krūtis, tačiau neveržti, kaušeliai turėtų glusti prie krūtų, tačiau pasilenkus – neatvėpti. Liemenėlės šleikutės taip pat turėtų tvirtai laikyti, tačiau neveržti.
  • Jeigu liemenėlė yra per didelė – atrodys nekaip, gumuliuotai.
  • Taip pat, niekada nekiškite papildomų audinių į savo liemenėlę vien tam, kad ji atrodytų didesne, nes jeigu kas nors išsiaiškins, liksite kvailelės vietoje :)
 2. Žinokite, kaip teisingai užsidėti liemenėlę. Kuomet išsirinksite liemenėlę tinkamo dydžio, kada ją apsirengsite, pasilenkite ir pasistenkite krūtis sukelti į viršų tiek, kiek įmanoma, manevruokite liemenėlę kol kaušeliai bus pilnai užpildyti, tada – užsekite. Sureguliuokite petnešėles tiek, kiek reikia.
 3. Rinkitės krūtinę didinančias liemenėles. Galite rasti tikrai daug variantų, kurie didintų Jūsų krūtinę, todėl geriausias būdas – išsiaiškinti, kas suteikia jums norimą rezultatą, tam turėtumėte išbandyti daugelio gamintojų variantų. Kad taip ilgai neužtruktumėte, patarsime, į ką orientuotis:
  • Liemenėlė su krūtinę pakeliančiais kaušeliais (angl. push-up bra, maximizer bra) – tai liemenėlė su išimamomis minkštomis pagalvėlėmis arba storesnį porolono ar silikono sluoksnį turinti liemenėlė, krūtinei suteikianti putlesnę formą. Tokio tipo liemenėlės vizualiai padidina krūtinės apimtį, todėl labiausiai tinka moterims su nedidele arba vidutinio dydžio krūtine. Biustą pakeliančios liemenėlės krūtinei suteikia gražią apvalią formą, todėl puikiai žiūrisi po įvairiais drabužiais.

 

Trečias būdas – tinkamų drabužių pasirinkimas.

 1. Dėvėkite drabužius su gilia V formos iškirpte. Nebijokite drabužių su klostėmis, nėriniais, raukiniais, akmenukais iškirptės vietoje – tai vizualiai didina krūtinę.
  • Venkite mažos V ar ovalios formos iškirpčių – krūtinė atrodys mažesnė.
  • Venkite nešioti labai prigludusią aprangą. Pripažinkime, kad tokia apranga atskleidžia viską – kas yra ir ko nėra. Laisvi, erdvūs viršutiniai drabužiai yra geresnis pasirinkimas, jei nenorite atkreipti dėmesio į savo mažąją krūtinę.
 2. Tam tikri raštai ir spalvos gali padėti keisti visą išvaizdą, kūno proporcijas. Šviesios spalvos – stambina, tamsios spalvos – lieknina.
  • Patartina dėvėti viršuje šviesios spalvos drabužius, apačioje – tamsios, taip atsiras deramos proporcijos.
  • Naudokite tamsias kelnes ir viršuje drabužį su horizontaliomis juostelėmis. Šlaunys atrodys lieknesnės, o krūtinė – didesnė.
 3. Na ir vos ne paskutinė išeitis – makiažas, kuriuo galima sukurti didesnės krūtinės įspūdį. Brūkštelėkite dekolte zonoje tamsesniu atspalviu tose vietose apie krūtis, kuriose krenta šešėlis, detalesnę instrukciją galite rasti Youtube.com: https://www.youtube.com/watch?v=D9QpQ-TT5lM. Tačiau tai nėra rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną, nes gali tepti bei atrodys gana keistai :) Tačiau nuotraukose, arba ypatingos progos metu tai būtų pateisinama.

 

Ketvirtas būdas – savęs vertinimas.

 1. Gyvenkite realybėje. Mažos krūtys nėra našta, kaip jums gali atrodyti. Jeigu galvojate, kad vyrams tai svarbiausias dalykas – ne tiesa, ne visi mėgsta didžiakrūtes. Todėl džiaukitės savimi, savo sveikata bei būkit patenkinta savo kūnu.
 2. Jei esate paauglė, jūsų krūtys dar tikrai padidės. Gali atrodyti, kad niekada tai neįvyks, tačiau, kaip sakant, kantrybė – dorybė ;)

Liemenėlės didinančios krūtinę:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą