Lilu.lt geras Blog'as

Jūsų apatinių stilius

Sausio 25, 2015
Naudingi Skaitiniai

Dažniausiai žmonės didžiausią dėmesį kreipia į viršutinių drabužių stilių, teigia, jog žmonės yra stilingi, madingi vien pažiūrėjus į išorę. Paprastai jie neklysta, žmogus, mėgstantis derinti, atrodyti žavingai, besistengiantis atrodyti visada gerai, visada išgirsta daugiau pagyrų nei ta asmenybė, kuri stengiasi neišsiskirti, atrodyti patogiai ir paprastai.

Tačiau ar visada stilingas žmogus derina visus drabužius, t.y. ne tik viršutinius, bet ir apatinius? Turbūt niekad niekas nepagalvojo, kad apatiniai taip pat turi savo stilių, yra derinami ir daug ką atskleidžia apie asmenybės būdą, gyvenimo stilių.

Taigi koks tas apatinių stilius gali būti/ būna?

ELEGANTIŠKASIS STILIUS

Jeigu Jums patinka apatiniai, turintys mažai detalių, tačiau esantys klasikinio, dailaus kirpimo – tai elegantiškosios moters stilius. Paprastai tai būna juodos, baltos, paletinių spalvų apatinis trikotažas. Elegantiškasis stilius – tai tvarkingos, savarankiškos moters, siekiančios karjeros, stilius.

 

PRAKTIŠKASIS STILIUS

Vertinate komforto jausmą, mėgstate patogius drabužius, esate aktyvi, trykštate energija, mėgstate veiklą. Žinoma tam Jums reikia ir patogių apatinių, neturite laiko ypač daug priežiūros reikalaujantiems apatiniams, todėl renkatės praktiškus, paprastus drabužius. Praktiškųjų moterų ypač vertinamas medvilninis apatinis trikotažas.SEKSUALUSIS STILIUS

Mėgstate išsiskirti, vertinate ryškiaspalvius drabužius, dažnai eksperimentuojate su savo išvaizda. Dėvėdama seksualius apatinius jaučiatės išskirtinai, mėgstate atkreipti kitų dėmesį, Jums patinka flirtuoti ir mėgautis vyrų dėmesiu.

Mielosios, kad ir kokį stilių propaguotumėte, atsiminkite, kad apatiniai turi būti nuostabūs kaip ir jūs, jie turi džiuginti kaip ir nauja viršutinių drabužių eilutė. Apatiniai yra visa ko pagrindas, jie glunda prie Jūsų švelnios kūno odos, todėl kai apatiniai mums patinka, dėvėdamos juos jaučiamės daug geriau.

 

 


 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą