Lilu.lt geras Blog'as

Išsirink savo bodį

Lapkričio 12, 2014
Naudingi Skaitiniai

Bodis, triko – tikrai nuostabus apdarėlis! Dažnai pamirštame tokį apdarą kaip bodis. Galbūt jis turi tiek privalumų, tiek trūkumų, tačiau vienintelis dalykas, kurį tikrai žinome – jis atrodo nuostabiai.

Pirmiausia reikia pagalvoti apie tai, ko moteris iš tikrųjų nori, ko jai reikia. Būtų galima išskirti kelis bodžių tipus: gracija, triko, bodis. Didžiausias tarp jų skirtumas, jog vieni dėvimi po viršutiniais drabužiais, siekiant išlyginti gyventi trukdančius iškilumus liemens srityje, o kiti dėvimi kaip viršutinis drabužis, kuris, tarp kitko, atrodo tiesiog KITAIP, nei įprasta.

Gracijos, dažniausiai dėvimos po viršutiniais drabužiais, koreguoja kūno linijas, krūtinei suteikia gražią formą. Užtenka tik įsivaizduot, kaip stulbinančiai galima atrodyti dėvint graciją kartu su plono audinio suknele ar kitais drabužiais.

Bodis išsiskiria tuo, kad jis pats gali sukurti pritrenkiančią išvaizdą. Jeigu turite be proto daug kelnių, sijonų, bodis atnaujins Jūsų garderobą. Bodis, kelnės/sijonas ir švarkas ar megztukas – puikus derinys.

Tačiau bodį galima dėvėti ir ne tik norint pasipuošti, ką nors pritrenkti. Bodis – puiki apranga ir kiekvieną dieną.

Taigi, bodis buvo dėvimas jau nuo senų laikų, dėvėjo baleto šokėjos, gimnastikos sportininkės pasirodymų, treniruočių metu, tačiau šiomis dienomis merginos su juo gali atrodyti be galo stilingai, elegantiškai, įmantriai. Bodis, triko suteikia pasitikėjimo savimi, drąsos, gatvėje būsite pastebima.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą