Lilu.lt geras Blog'as

GUNDANTYS ROSE&PETAL NĖRINIAI

Balandžio 29, 2015
Naudingi Skaitiniai

Rose & Petal dar kartą mums įrodė, kad yra modernus, stilingas, viliojantis apatinių drabužių ženklas. Be to, tai išskirtinai kokybiški, išvaizdūs gaminiai. Rose & Petal kūrėjai yra smulkmeniški, unikalūs, išrankūs, kruopštūs bei skrupulingi. Vien dėl šių priežasčių, šis prancūziškas apatinių ženklas yra toks, koks yra – neįprastas, puošnus, bet praktiškas, atskleidžiantis kiekvienos moters visapusišką intymumą. Siekiant su Jumis pasidalinti tuo, ką turime, nusprendėme pristatyti šio ženklo naujienas.

Rose & Petal gaminiai yra minkšti, malonūs liesti. Net ir jautriausią odą turinčios moterys gali džiaugtis švelniu, alergijos nesukeliančiu apatinių audiniu.

Naujausieji šio ženklo gaminiai – tai nėriniuoti elegantiški ir visaip kaip nuostabūs apatinių komplektai, ar liemenėlės, kelnaitės atskirai.

Žinoma, visuomet yra smagiau turėti derinius, visą komplektą iškart, tačiau jeigu yra taip, kad turite didelę krutinę, o apatinė kūno dalis yra maža arba atvirkščiai, tokiu atveju siūlome išsirinkti tinkamiausių dydžių tiek liemenėlę, tiek kelnaites atskirai.

Taigi žymiausia mūsų Rose & Petal naujiena yra puošni nėriniuota liemenėlė "Poudre". Ji skirta didesnio dydžio krūtinei. Kaušelių formą palaiko apatinėje jų dalyje įsiūti lankeliai. Vidinėje liemenėlės pusėje įsiūti švelnios tekstūros audiniai. Liemenėlę puošia prabangūs pudros spalvos nėriniai, smulkus kaspinėlis kaušelių susijungimo vietoje. O kaspinėlis dekoruotas tiekėjų "Rose&Petal" inicialais.

Šalia liemenėlės yra jos stilių atitinkančios kelnaitės. Tai taip pat be galo išvaizdi šios savaitės kita naujiena. Tai puošnios nėriniuotos apatinės kelnaitės – stringai pažemintu liemeniu. Arba puošnios apatinės kelnaitės – šortukai pažemintu liemeniu, puoštos dailiais švelniais nėriniais. Kitas variantas - vasariškos, taip pat nėriniais puoštos, klasikinio kirpimo apatinės kelnaitės vidutinio aukštumo liemeniu. Medvilninis audinys higieniškas, minkštas, patvarus, gerai sugeria prakaitą, leidžia odai kvėpuoti.


 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą