Lilu.lt geras Blog'as

Gera žinia – net 15 % nuolaida visiems chalatams

Gruodžio 14, 2015
Naudingi Skaitiniai

Gera žinia – net 15 % nuolaida visiems chalatams

Chalatas ilgas platus susisegamas arba susijuosiamas kambarinis drabužis. Štai kaip chalatai apibūdinami terminų žodyne. Mes apibūdintume jį kiek plačiau: chalatas – tai ilgas ar trumpas, minkštas ar lengvo atlasinio audinio, susegamas ar sujuosiamas kambarinis drabužis, suteikiantis džiaugsmo kiekvienam žmogui, leidžiantis atsipalaiduoti ir jaustis laisvai.

Pasirinkimų yra įvairiausių, o mes šiuo metu siūlome rinktis ne tik iš plataus asortimento, bet ir su 15 procentų nuolaida.

Taigi kokių chalatų turime?

Turime chalatų vidutinio (virš kelių) ilgio, minkštų ir jaukių. Tokio tipo kambarinis drabužis sėkmingai pamėgtas moterų, norinčių net ir su šiuo jaukiuoju drabužiu atrodyti seksualiai. Kodėl jis tinkamas? Todėl, kad atidengia gražias kojas, todėl net ir išejus iš dušo su rankšluosčiu ant galvos, su trumpu chalatėliu būdama leisite džiaugtis ir vyro akims.

 

Jeigu Jūsų namuose ir taip karšta, bet vis tiek vertinate komfortą, galite rinktis medvilninius chalatus. Medvilnė pasižymi tamprumu bei švelnumu, todėl leis puikiai jaustis namuose šalia televizoriaus ar šiaip atliekant buities darbus.

Turime ir tokių, kurie gali pakeisti namų džemperį ar net drabužį einant vedžioti šunelį į lauką. Tai šiltas trumpas chalatėlis.

Mėgstančioms lengvumą – ploni, bet jaukūs chalatėliai. Labiausiai tinkami dėvėti vasaros sezonu, bet toms, kurioms nuolat karšta – idealiai tiks.

Turime ir tokioms, kurios trykšta seksualumu, aistringumu. Chalatėliai iš plono atlasinio audinio, trumpi.

Na ir chalatai, kuriuos galima dėvėti vietoj naminių suknelių, tiek nėštukėms, tiek nesilaukiančioms.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą