Lilu.lt geras Blog'as

Gaminiai mamytėms

Birželio 4, 2014
Naudingi Skaitiniai

Motinystė – tokia nuostabi dovana, gyvenimiška patirtis, tyras jausmas, bet ir daug savipriežiūros reikalaujantis procesas. Būtina sau rodyti dėmesį, rūpintis savimi ir užtikrinti visokeriopą komfortą. Nesvarbu, ar esate dar tik nėštukė, ar jau sėkmingai maitinate savo mažylį, tačiau visoms mamoms patartina skirti ypatingą dėmesį sau. Ne išimtis ir apatiniai, skirti būtent mamoms ar būsimoms mamoms.

Taigi kuo svarbiausia Jums pasirūpinti šio laikotarpio garderobe?

Apatiniai mamoms:

Kelnaitės. Besilaukiančiai moteriai tenka patirti begalę naujų jausmų, emocijų. Šiuo laikotarpiu svarbu jaustis jaukiai, patogiai, todėl pasirūpinkite, kad apatinės kelnaitės neveržtų pilvuko, priglustų lengvai bei jaukiai.

Liemenėlės. Besilaukiant mažylio krūtinė dažnai padidėja net keliais dydžiais, ją skauda. O kad ši Jūsų kūno dalis tuo laikotarpiu jaustųsi gerai, oda lengvai kvėpuotų, patariame rinktis švelnaus audinio liemenėlės. Jeigu turite D ar didesnio dydžio krūtinę, komfortui užtikrinti padės liemenėlė su pilnais kaušeliais.

Jeigu jau maitinate savo mažylį, kad nereiktų visuomet nusiimti liemenėlės, specialiai Jums – maitinimo liemenėlė.

Naktinukai. Naktį dažnai tenka pabusti nuo mažylio verksmų, o ir anksti ryte – jį pamaitinti. Tam, kad būtų patogiau, lengviau ir visai kaip geriau, derėtų įsigyti ir specialius naktinukus mamytėms.

Chalatukai. O atvėsus ant naktinukų visuomet galite apsigaubti chalatėliu.

Pėdkelnės. Išsiruošėte pasivaikščioti? O galbūt į darbą? Bet lauke vėsoka... Griebkite pėdkelnes besilaukiančiosioms. Bus šilta, jauku, o ir atrodysite puikiai.

Marškinėliai. Minkšti, jaukūs bei malonūs marškinėliai, tamprus audinys, glundantis prie Jūsų kūno visuomet leis jaustis nuostabiai.

Maudymosi kostiumėliai. Nepamirškite savęs palepinti vasarą, o galbūt ir žiemą baseine. Tam bus reikalingas maudymosi kostiumėlis. Tad jeigu laukiatės – nėštukėms pritaikytas apdarėlis kaip tik Jums.

Kelnaitės po gimdymo

Jeigu atsitinka taip, jog po gimdymo pilvukas kiek suglebo ir drabužiai nebe taip gražiai glunda kaip prieš tai, pataisas atliks korsetai, diržai, koreguojančios kelnaitės.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą