Lilu.lt geras Blog'as

Dovanos Tavo Valentinui

Vasario 1, 2015
Naudingi Skaitiniai

Vasario 14-oji – Valentino diena, romantiškiausia metų diena, kurios visi taip laukia, norėdami nustebinti savo antrąją pusę. Tai puiki proga palepinti savo artimą. Žinoma, gražiai praleistas vakaras, romantika, vakarienė – viskas labai gražu, tačiau bene svarbiausias šios progos akcentas kiekvienam – parodytas dėmesys. J

Šalia romantiško vakaro, akimirkų ir malonių pramogų visuomet miela gauti net ir mažą dovanėlę. Atrodo, jog vyrai lengviau išrenka dovanas savo moterims, kadangi parduotuvėje jiems konsultuoja kitos moterys, pataria, ką būtų malonu gauti. Taip pat vyrai dažnai vadovaujasi tokiu principu, kad „kaip nori matyti savo mylimąją apsirengusią“, tą ir dovanoji ;)) Taigi keletas patarimų, ką dovanoti Valentino dienos proga.

Naktinukai. Su išskirtiniais naktinukais Jūsų moteris gražiai atrodys kiekvieną vakarą.

 

Prisegamos kojinaitės. Prisegamos kojinaitės tikrai pravers Jūsų merginai. Jas gali nešioti tiek įprastomis dienomis, tiek ir vakarais, norėdama suvilioti savo mylimąjį.

Bodžiai, gracijos. Bodžiai, gracijos taip puikiai išmodeliuoja moters kūną, išryškintas liemuo verčia nenukreipt akių, tad Valentino dienos proga tai taip pat puiki dovana.

Apatinių komplektukai. Apatinių komplektukas – tai galėtų būti ne tik dovana vakarui, kadangi tai praktiška, patogi ir naudinga staigmena Jūsų mylimajai.

Na o Jūs, mielosios, palepinkit savo vyrą savo gražia išvaizda, skania vakariene, meilumu bei šalia to maža smulkmenėle.Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą