Lilu.lt geras Blog'as

Didelė krūtinė – ir džiaugsmas, ir vargas

Liepos 6, 2016
Naudingi Skaitiniai

Dažnai ne tik vyrai, bet ir mažakrūtės pavydžiai žiūri į tos pačios lyties atstoves, turinčias didelį biustą. Tačiau nevertėtų taip juodai pavydėti, kadangi didžiakrūtės dažnai turi daugiau vargo su savo krūtine, nepaisant, kad daugiau dėmesio susilaukia iš vyriškių :)

Kadangi pasaulyje didėja viršsvorio tendenija, lygiagrečiai auga ir vidutinė krūtinės apimtis, na, o didelė krūtinė apimtis gali neigiamai atsiliepti sveikatai. Pirmiausia paminėtina tai, kad didelė krūtinė gali sukelti papildomų diskomforto rūpesčių, kadangi liemenėlė moterims susidėvi daug greičiau nei įprastai. Taip pat yra gana sudėtinga išsirinkti tinkamo dydžio liemenėlę: rodos, dydis ir apimtis reikiama, tačiau liemenėlės kaušelis išspaudžia krūtinės viršų ir pan. Be to, didelė krūtinė tampa dažna problema renkantis maudymosi kostiumėlį, ypatingai – dviejų dalių.

Kalbant apie statistiką, yra įrodyta, kad šiais laikais mergaitės bręsta anksčiau, didėjant liemeniui, auga ir krūtinė, neprižiūrint savo kūno formų, valgant bet ką, atsiranda ir viršsvoris. Augant ir nesaugant savęs, pridėjus ir užterštą orą, netinkamą gyvenimo būdą, didėja tikimybė susirgti krūties vėžiu. Turint didelę krūtinę, dažnai yra sunkiau rasti svetimkūnį.

Taip pat paminėtina tai, kad metant svorį, sumažėja ir krūtinė, kurios oda tampa nebe tokia stangri kaip prieš tai.

Todėl siūlome rūpintis savimi ir savo sveikata ne tik suaugus, bet jau nuo savo jaunystės, kuomet tėvai to padaryti nebegali.

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą