Lilu.lt geras Blog'as

Dar vieni apatiniai drabužiai: dėl savęs ar dėl vyrų

Spalio 17, 2015
Naudingi Skaitiniai

 

Kasdien matau moteris ir stebiuosi, kokios gundančios, pasitikinčios, nerangios, žavios ar pasimetusios jos gali pasirodyti. Išvaizda nulemia prielaidas apie kiekvienos moters būdą ir būseną: “Kaip nepriekaištingai sušukuoti jos plaukai, iš kur tiek pasitikėjimo eisenoje”, “jos juokas toks koketiškas ir, rodos, kiekvienas rankos mostelėjimas iš anksto apgalvotas”. Bet ar moteris kitoje gatvės pusėje tokia žavi tik dėl gundančiai atviros palaidinės, susijaukusių garbanų, o gal visa tai dėl raudono lūpdažio? Kaip jai tai pavyksta? Ir kas išties slypi po prasegtais marškiniais ir nutrintais džinsais?


Deivė, slypinti po drabužiais

Net jei atrodo, kad prisirpusių vyšnių atspalvio lūpos yra detalė, atskleidusi vidinę moters deivę, viskas prasideda kur kas anksčiau - apatinio trikotažo parduotuvėje. Apatiniai drabužiai peržengė liemenėlės ir kelnaičių ribas. Korsetai, keliaraiščiai, naktinukai, visai neseniai moterų pamėgti bodžiai - apatinio trikotažo detalės, kurias derinant tarpusavyje pradedamas moteriškumo žaidimas. Juk moters žavesys slypi jos daugialypėje asmenybėje ir jausmų virtinėje. Liemenėlė, kelnaitės, korsetas ar kita detalė - tarsi pasitikėjimo, seksualumo, kuklumo, aistros, o gal nekaltumo šydas, kurį pasirenkame dėvėti. Įžanga į tai, kuo nusprendžiame būti šiandien, bet nebūtinai norime parodyti praeiviams gatvėje. Tikėtina, kad gatvėje sutikta griežtai apsirengusi, tačiau žaismingai besišypsanti mergina ryte pabudo viliokiškų minčių lydima, o po jos krupščiai išlygintais marškiniais slypi raudona nėrinių liemenėlė, kuri ir pažabojo aistringą viliokę. Apatinis trikotažas - nematoma detalė, todėl taip drąsiai galime pasinerti į save ir atrasti moteriškumą, grožį, seksualumą, kurio kartais baiminamės.


Apatinis trikotažas - mados scenoje

Akys raibsta pamačius apatinio trikotažo parduotuves: nėriniuotos, siuvinėtos, rauktos, kristalais dekoruotos, krūtinę
pakeliančios ar mažinančios liemenėlės, šortukai, kelnaitės aukštintu liemeniu, spalvų gama nuo šampaninės iki glamūrinės mėlynos ir romantiškai rausvos, o dar medžiagų ir modelių gausa! Nė nepastebi, kaip matavimosi kabinoje praleidi valandą ar dvi. Visa tai tikrai skirta ne tik miegamajam. Apatinis trikotažas ne mažiau svarbus už juodą suknelę, aukštakulnius, auskarus ar rankines vien dėl to, kad jį matote tik jūs ar kuris nors laimingasis. Jo funkcija smarkiai pakito nuo to laiko, kai apatiniai buvo laikomi tik miegamojo drabužiu, pridengiančiu intymias kūno vietas. Moteris, stovinti prieš veidrodį vienais apatiniais, yra tikra, atvira ir neįrėminta. Kaip jaučiatės dėvėdamos į klubus įsirėžusius medvilninius apatinius ir kaip - šilkinius ar nėriniais dekoruotus? Dvi visiškai atskiros ir priešingos teritorijos. Mados pasaulio atstovai taip pat perprato apatinio trikotažo galią. Kiekvieną sezoną galima pastebėti pokyčius moterų apatinio trikotažo linijose. Klasika amžinai gyvuoja: visada rasite santūrius ir subtilius modelius, tačiau šį sezona ne vienas dizaineris siūlo meno kūrinius primenančius apatinius drabužius: sluoksniuotus, su įkirptėmis, tinkleliais ir tiulo įsiuvais. O, kad vyrai žinotų, kokios pritrenkiančios damos slypi po kukliomis suknelėmis!


Ar tikrai svarbu, kokie apatiniai patinka vyrams?

apatinis trikotazas

Apatinių drabužių reklamos kone rėkte rėkia, jog jis sukurtas moterims, bet dėvimas dėl vyrų, o žiniasklaidoje mirga antraštės “Kokios apatinio trikotažo spalvos įaudrina vyrus”, “Apatinis trikotažas, garantuojantis naktinius nuotykius” ir dar daugiau. Tiesa ta, kad ne viena dešimtis vyrų nesupranta, kodėl moterys leidžia šimtus apatiniam trikotažui, dažnai girdime frazes “Juk tuos apatinius nuvilksiu po kelių minučių”, “Man gražiausi apatiniai - jokių apatinių”. Tačiau moteris su dailiais apatiniais jaudina net labiau nei nuoga, net jei vyrai sąmoningai to nesupranta. Apatiniai tampa paslaptimi, kurią reikia atskleisti. JAV menininkas Andy Warhol sakė, kad laukimo idėja tikslą padaro dar labiau jaudinančiu. Bet ar laukimą galime paversti dar labiau jaudinančiu parenkant spalvas ir medžiagas, patinkančias vyrams? Be abejo, tai turi reikšmės: įvairiuose tyrimuose psichologai aiškino, kad raudona ir juoda spalvos sužadina aistrą, tačiau ar apatiniai nėriniuoti, ar šilkiniai, kokio modelio - visa tai labai individualu ir nėra apatinio trikotažo derinio, kuris yra vienodai patrauklus visiems vyriškos lyties atstovams. Be to, vyrą labiausiai jaudina ne apatiniai, o moteris, vilkinti juos.

Ne vienas tyrimas atskleidė, jog dėvėdamos dailius apatinius drabužius moterys jaučiasi kur kas patrauklesnės ir seksualesnės. Vidinė būsena persismelkia į išorę - pasirinkus tam tikrą apatinių derinį natūraliai pabunda gamtos instinktas suvedžioti. Juoda dekoruota liemenėlė ir nėriniuoti šortukai suteikia nepaaiškinamą galią išdidžiai žengti per kambarį pilną vyrų ir akimis laidyti kibirkštis. Tai ką vilkime, daro poveikį mūsų elgesiui, o pastarasis sukelia atitinkamas aplinkinių reakcijas.

Jūsų rūpestis - ne tai, kokie apatiniai patinka vyrams, bet kokie apatiniai drabužiai patinka jums. Ar verta išleisti dar kelias dešimtis naujiems? Paklauskite savęs, kodėl tvarkote namus: dėl to, kad gali užsukti svečiai, ar dėl to, kad geriau jausitės pačios?

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą