Lilu.lt geras Blog'as

Chalatų karštinė

Birželio 4, 2014
Naudingi Skaitiniai

Mieli skaitytojai, argi nemielas jausmas aplanko įsivyniojus į šiltą, jaukų chalatėlį? Argi ne nesmagu leisti sekmadienius apsisukus laisvu apdarėliu? Mmm... nežinome kaip Jums, bet mums smagu ir miela ;) Todėl dalinamės ir su Jumis šiais mūsų bene jaukiausiais gaminiais.

Pirmiausia, chalatai moterims.

Karštai vasaros dienai pravers lengvi bei ploni chalatėliai, kuriuos galima derinti ir su naktinukais. Atsikėlus ryte, dar tikrai nesinori kibti prie įvairių darbų, ypatingai savaitgaliais, todėl apsigaubkite chalatėliu, išsivirkite kavos ar arbatos, atsipalaiduokite ir pasimėgaukite poilsio diena.

Šilumos dievintojoms – šilti, jaukūs bei minkšti chalatai. Ne tik išėjus iš dušo, ar atsikėlus ryte yra reikalingi chalatai. Net iš sušalus namuose tiesiog apsigaubkite šį apdarėlį ir pasimėgaukite šiluma.

Jeigu norisi kažko kitko – ar nemanote, jog ši namų apranga yra būtent tai?

Medvilnės mylėtojoms taip pat visuomet turime, ką pasiūlyti. Jaukūs ir patogūs vidutinio ilgio plono medvilninio audinio chalatėliai ilgomis rankovėmis.

Kai kas, kas tinka ir mūsų mylimoms mamytėms – taip pat medvilninis chalatėlis: jaukus, šiltas, patogus.

Na o vyrai? Galvojate pamiršome brangiąją stipriąją lytį? Deja ne!!! Nors paprastai vyrai mėgsta vėsumą, šaltį bei kuo mažiau drabužių ant savęs, visgi manome, jog yra tas momentas, kada ir jie sušąla, kad ir jiems reikia kažkuo apsigaubti išėjus iš dušo, ar namuose netikėtai sulaukus svečių, kuomet poilsiauja vien tik su apatiniais :)

Taigi, brangieji, nepamirškite poilsio, nepamirškite jaukumo, šilumos. Džiaukitės ne tik karštomis dienomis gamtoje, tačiau ir lietingais savaitgaliais chalatų glėbyje.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą