Lilu.lt geras Blog'as

BECO maudymosi apranga

Gegužės 19, 2015
Naudingi Skaitiniai

BECO – tai inovatyvi, vidutinio dydžio vokiečių kompanija, įsikūrusi Bad Salzuflen mieste. BECO tiekia vandens sporto reikmenis, įskaitant ir aprangą. Šis ženklas yra populiariai pamėgtas garsiausių vandens sportininkų, tačiau yra tinkamas ir tiems, kurie tiesiog myli vandenį, paplūdimius, šiltą orą.

Šis gamintojas kol kas yra naujas pas mus, tačiau ne naujas Lietuvoje. BECO jau seniai globoja Lietuvos triatlono federaciją, kuriai tiekia profesionalius plaukimo reikmenis.

BECO atsirado jau labai seniai, net 1923 metais, buvo žinoma kaip didmenine prekyba užsiimanti kompanija. Tuo laiku jos pagrindiniai klientai buvo vien tik vaistininkai. Kiek vėliau BECO į savo asortimentą įtraukė plaukimo kepuraites, kurių paklausa išaugo visoje Europoje. Ilgai netrukus, šalia šio naujo produkto, atsirado poreikis ir plaukimo aprangai.

Taigi per visą savo kompanijos gyvavimo laikotarpį BECO įgavo begalę patirties, užsitarnavo pagarbą ir profesionalų vardą. Todėl siekiame ir mes plačiau Jus supažindinti su šiuo profesionalu suteikdami Jums galimybę išbandyti jo gaminius.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą