Lilu.lt geras Blog'as

Babella apatinis trikotažas

Gruodžio 7, 2014
Naudingi Skaitiniai

Viskozė – tai tekstilės pluoštas, gaminamas iš celiuliozės tirpalo silpname natrio šarmo skiediklyje. Tai dirbtinis, bet ne sintetinis pluoštas, yra švelnus, pralaidus orui. Jo pirminė žaliava yra iš spygliuočių medienos gaminama celiuliozė. Viskoziniai verpalai yra stiprūs, šiek tiek blizgūs, panašūs į natūralų šilką. Ar kada nors esate dėvėjusios viskozinius drabužius? Ar žinote tą gerą jausmą šį audinį pajutus ant savo kūno? Ne? Tuomet verta išbandyti, bet galbūt Jūs esate ištikima jos dėvėtoja?

Tad kaip tik turime patrauklių naujienų Jums, kuriomis skubame pasidalinti.

Babella – viena mūsų tiekėjų siūlo įsigyti marškinėlius, pižamas, naktinukus. Drabužėliai išskirtiniai, kadangi yra pasiūti iš malonaus audinio, kuris glunda prie kūno taip, kaip reikia. T.y. viskozė puikiai prisitaiko prie kūno linijų, neveržia, nespaudžia. Drabužiai leis jaustis žvaliai, jaukiai ne tik miego metu, bet ir darbe, svečiuose, namuose.

Babella marškinėliai yra ne tik smagūs savo audinio sudėtimi, tačiau ir modeliu. Išskirtinis dizainas užtikrins gerą savijautą, išvaizdą, pasitikėjimą savimi.

Elegantiškos pižamos nustebins artimą vyrą, o naudojant svečiuose – tikrai sulauksite pagyrų ;)

O gal labiau prie širdies naktinukai???

Taigi, mielieji, žinote, kur eiti, žinote ką daryti :) O mes Jūsų lauksime :)

Lilu

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą