Lilu.lt geras Blog'as

Ar žinojote, jog kai kur švenčiama Baltoji diena (angl. „White day“)?

Vasario 22, 2015
Naudingi Skaitiniai

Baltoji diena – tai diena, minima Japonijoje, Pietų Korėjoje, Taivane ir Kinijoje kovo 14 d., mėnesį po Valentino dienos.

Japonijoje, Valentino diena daugiausiai yra švenčiama merginų ir moterų, kurios perka šokoladines dovanas vaikinams, vyrams, kaip meilės, pagarbos išraišką. Tai nebūtinai turėtų būti mylimasis, moters pora, tai gali būti ir bendradarbis, geras draugas ar tiesiog vyras, kuriam jaučiama simpatija.

Dažniausiai moterys dovanoja šokoladus, ne be kokius, o rankų darbo. Tokie šokoladai labiau vertinami, kadangi tai parodo nuoširdumą, pastangas, geranoriškumą. Juk visuomet maloniau žinoti, jog žmogus įdėjo daug darbo, norėdamas nustebinti, nei daiktą nuperkant tiesiog iš parduotuvės.

Per Baltąją dieną viskas vyksta atvirkščiai: vyrai, gavę šokoladines dovanas, kažką dovanoja moterims. Baltoji diena pirmą kartą buvo švenčiama 1978 metais, Japonijoje. Ši diena dar buvo vadinama „atsakymo diena“ Valentino dienai, kurios pagrindas ir buvo tas, kad vyrai turėtų atsilyginti moterims už jų duotus šokoladus ar kitas dovanas, dovanotas per Valentino dieną.

Tradiciškai per Baltąją dieną vyrai dovanoja pyragėlius, juvelyrinius dirbinius, baltus šokoladus, zefyrus,  baltus apatinius. Žinoma, gal apatinių netenka dovanoti geroms draugėms, bendradarbėms, bet simpatijoms, mylimosioms tai tikrai!

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą