Lilu.lt geras Blog'as

Ar senai stebinote savo vyrą?

Vasario 28, 2016
Naudingi Skaitiniai

Jau dešimt metų kartu su tuo pačiu vyru? Mylite, bet pradeda kankinti rutina, nuodobulys? Kiekvieną dieną vis tas pats, o romantiškos akimirkos tampa vis retesnės..? Jeigu matote, jog visą tai galite pakeisi, tai DO IT!!!

Nueikite į kirpyklą, nusidažykite plaukus, apsilankykite SPA, atgaivinkite savo odą, pasidarykite manikiūrą, pedikiūrą, pailsėkite, nusipirkite naujų drabužių – atsinaujinkite. Su tuo ateina ir žymiai didesnis pasitikėjimas savimi, aktyvumas, žvalumas. Vyras tą tikrai pastebės.

Siūlome priminti vyrui ir tai, jog esate moteris, seksuali moteris, kuri flirtuoja, patraukliai karts nuo karto žvilgčioja, prikanda lūpą, dažnai šypsosi. Priminkite ir apie savo kūną, pasilankstykite tiesiai prieš pat akis, neleiskite matyti kaip tvarkote namus – tai mažina vyrų susijaudinimą, dėvėkite aptemtus drabužius, besilankant kartu viešumoje, žvilgsniais pafilrtuokite su kitais vyrais, jog jūsiškis pastebėjęs tai tyliai imtų pavyduliauti.

Pasitikite vyrą grįžtant iš darbo su gardžia vakariene žvakių šviesoje. Būtinai tuo metu būkite pasipuošus. Pavakarieniaukite, prisiminkite senus ir aistringus laikus pažinties pradžioje, gal to pakaks vyro sujaudinimui. Jeigu ne, imkitės darbo toliau. Kas padės? Seksualūs apatiniai!

Jeigu Jums romantikos netrūsta, galite prieš tai minėtus punktus iškart praleisti ir griebtis tiesiai už šio. Pasipuošus seksualiais apatiniais vyrą galima netgi labai greitai sujaudinti. Jeigu esate drąsi, pašokite striptizą, jeigu nelabai – tiesiog atlikite keletą sesualių judesių, geras vyras tikrai pastebės Jūsų pastangas ir staigiai nuplėš drabužius visus nuo Jūsų.

Mielosios, sėkmės!!! Paskui pasidalinkite savo patirtimi;)

 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą