Lilu.lt geras Blog'as

Apatinių horoskopas: ką pirkti ir ką dovanoti?

Vasario 6, 2014
Naudingi Skaitiniai

Kiekvienas drabužis suteikia pasitikėjimo savimi, atskleidžia Jus, todėl svarbu atkreipti dėmesį ne tik į viršutinius apdarus, tačiau ir į apatinukus. Dailūs, patogūs apatiniai gali pagerinti Jūsų nuotaiką kiekvieną mielą dieną, o svarbiausia – pridės šiek tiek prieskonių Jūsų asmeniniuose santykiuose. Seksualūs apatiniai gali būti pagrindinis ginklas, siekiant sužadinti Jūsų partnerio fantaziją.

Tačiau nepamirškite, jog apatiniai gali padėti išreikšti save, suteikti gerą savijautą bei pasitikėjimą savimi. Taigi apatinių pasirinkimas gali priklausyti ir nuo zodiako ženklo, todėl aptarsime žvaigždžių įtaką apatinių pasirinkimui, kuri gali atskleisti netikėčiausias ir slapčiausias Jūsų ar artimo žmogaus savybes.

 

Vandenis (Sausio 20 – Vasario 18)

Merginos, gimusios po vandenio ženklu yra mados sekėjos, viskas, kas paprasta, joms nėra įdomu. Jos nori būti kitokios, išskirtinės, nori atkreipti dėmesį į save, vertina geriausią iš geriausių. Taigi norint įtikti tokiai merginai dovanojant apatinius, svarbiausia rinkti prašmatnius, nepaprastus, unikalius bei originalius. Tai leis jai jaustis ypatingai.

Keletas pavyzdžių:

 

Žuvys (Vasario 19 – Kovo 20)

Tai paslaptingas bei egzotiškas vandens ženklas. Žuvys merginos pasižymi puikiomis vaizduotės savybėmis, jos yra jautrios ir rūpestingos svajotojos, lengvai prisitaiko prie naujų situacijų, yra atsparios gyvenimo iššūkiams.

Merginos – Žuvys – dievina magiškus, mistiškus dalykus. Vienos mėgsta šaltų atspalvių erotinį apatinį trikotažą, pavyzdžiui perlo, glazūros ar ledo, kitos – tamsių tonų, tokių kaip smaragdo, safyro, turkio apatinukus. Viskas yra susiję su gilių vandenų, juose paslėptų lobių, žemėje esančių kristalų grožiu.

Keletas pavyzdžių:

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Nuotykių mėgėja, nepriklausoma, mėgstanti bendrauti, dinamiška asmenybė su spontanišku charakteriu – tokia yra mergina, gimusi po Avino ženklu. Avino merginos trykšta energija, pasitiki savimi, yra įdomios, mylinčios, drąsios, seksualios – jos traukia kaip magnetas. Kalbant apie drabužius – tai ugnies ženklas, linkstantis į ryškias spalvas, pavyzdžiui raudona. Raudoni apatiniai pabrėžia Avino seksualumą, tai neabejotinai mėgstama jo spalva, niekuomet neišeinanti iš mados.

Raudona šilko ar satino spalva padeda atskleisti Avino aistringą, karštą, jausmingą temperamentą. Be to, šio ženklo moterys mėgsta „žaidimui“ skirtus drabužius, su įvairiausiais varstomais dirželiais, peršviečiamu audiniu ir pan.

Keletas pavyzdžių:

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Nors Jautis simbolizuoja šaltumą, ramumą, susikaupimą, tačiau šio ženklo mergina yra atpažįstama kaip jausminga ir emocionali būtybė. Ji – ypatinga moteris. Jos natūralus ramumas daro ją malonia, miela ir pasitikėjimo verta kompanione, kuomet stiprus užsispyrimas, ryžtingumas įkvepia visus esančius aplink ją.

Mergina, gimusi po jaučio ženklu, linkusi laikytis klasikinės mados tendencijų, mėgsta neutralias spalvas, taip pat siekia pabrėžti savo kūno gražiąsias savybes, todėl jos pasižymi stipriomis moteriškomis galiomis, prabanga.

Apatiniai „Jaučio“ merginai gali būti kelių spalvų, raštuoti, dekoruoti, siuvinėti. Subtilūs gėlių akcentai pabrėžia natūralų moterų švelnumą ir pavydėtiną moteriškumą.

Keletas pavyzdžių:

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Dvyniai garsėja savo neįprastu ir kartais išdykusiu elgesiu. Jie puikiai komunikuoja, yra linksmi, optimistiški, trokštantys žinių, populiarūs. Merginos, gimusios po Dvynių ženklu, yra viliokės ir labai smagios, jos mėgsta erzinti, yra drovios ir karštos tuo pačiu metu. Todėl joms tinka įvairūs apatiniai, nes bet kuriuo atveju atkreips dėmesį į save vidiniu originalumu ir seksualumu.

Taigi dvyniai mėgsta įdomų, romantišką, žavingą stilių, pavyzdžiui, išsiuvinėti bučiniai ant apatinių kelnaičių. Taip pat vertina minimalizmą, tikėdami, kad intymus drabužiai turi parodyti tiek žavesio, kiek įmanoma. Būtų galima atkreipti dėmesį į kūno spalvos apatinius, tinklines ar prisegamas kojinaites, kas ypatingai pabrėžia moters seksualumą.

Keletas pavyzdžių:

 

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Mergina, gimusi po Vėžio ženklu, yra jautri ir romantiška, rūpestinga, sauganti asmenybė. Tai puikios moterys, turinčios tradicinį požiūrį į moteriškumą, pasižymi geromis gundymo savybėmis, yra elegantiškos ir išradingos.

„Vėžio“ moterims tinka rožinės spalvos apatinukai, tai atkreipia dėmesį, skatina jas atskleisi flirto meną. Vyras, matydamas rožinius dirželius, gali greitai susijaudinti. Taip pat galima rinktis blankis atspalvius, tokius kaip minkšta rami mėlyna, šviesiai geltona, sidabro, dūminė, persiko, grietinėlės, šampano. Vėžiai mėgsta demonstruoti ir puošti savo krūtinę, todėl niekuomet neprašausite padovanodami puošnius apatinukus, dekoruotus nėriniais, kaspinėliais ir pan.

Keletas pavyzdžių:

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Liūtai – užsispyrę, pasitikintys, ambicingi. Liūtai merginos trykšta žavesiu, charizma, jos tiesiog gimusios būti lyderėmis. Šios asmenybės mėgsta gyvūnų printą, renkasi tokį apatinį trikotažą, kuris padeda joms jaustis svarbiomis ir galingomis. Todėl geras kirpimas ir kokybė gali daryti stebuklus.

Kadangi šios moterys trykšta energija, tinka oranžinė spalva. Net gi psichologiniu požiūriu aiškinama, jog ji padidina širdies ritmą, suteikia gyvenimui malonių prieskonių. Taip pat dažnai moterys mėgsta saulės atspalvius, tokius kaip auksas, gintaras, varis. Šios spalvos puikiai atrodo tiek prie šviesios, tiek prie tamsios kūno spalvos.

Keletas pavyzdžių:

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Geraširdės mergelės dažnai vertinamos kaip intravertai, tačiau jos pasižymi jautriu elgesiu, rūpestingumu, nuoširdžia draugyste. Mergelių atstovės merginos yra susimąsčiusios, užjaučiančios, kūrybingos, nori padėti kitiems, naivi, tikinti žmonių gerumu. Tai nekaltas Žemės ženklas, mėgstantis moteriškus dalykėlius bei gamtos printą. Mergelės, būdamos kuklios asmenybės, retai toleruoja šviesius tonus ar tipines audringas spalvas.

Ruda spalva atspindi Mergelės žemiškąjį charakterį, psichologai aiškina, jog šis atspalvis Mergelėms padeda atskleisti jų flirto ir seksualumo savybėms labiau fiziškai nei romantiniu požiūriu. Tai yra tai, ko daugelis vyrų nori. Tačiau jos nėra linkusios į nuotykius ir nenumaldomą geismą. Taigi apatinius galima rinkti kakavos, karamelės, šokolado spalvos – tai elegantiškai moteriai, kuri žino savo vertę.

Keletas pavyzdžių:

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklės – ženklas, pasižymintis protingumu, sąžiningumu, žavumu bei meniškumu. Malonus bendravimas ir taktiškumas užtikrina lyderio poziciją asmeniniame gyvenime. Taip pat nestokoja viliojimo meno, ypatingai moterys.

Svarstyklių moterų skonis yra konkretus ir subalansuotas. Apatiniai turėtų pasižymėti kitoniškumu, nes merginos yra kūrybingos, meniškos sielos, todėl derėtų atkreipti dėmesį į aksominius, satino ar nėriniuotus apatinukus, korsetus.

Keletas pavyzdžių:

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Skorpionai yra stiprūs, energingi, mažai rodantys emocijas, šilumą, tačiau – užkietėję flirtuotojai. Moterys, gimusios po skorpiono ženklu, yra erotiškos, patrauklios. Dievina prisegamas kojinaites, dirželius, žodžiu, apatinio trikotažo papuošimai yra geri jų „draugai“. Moterys yra gerai perpratusios gundymo meną, mėgaujasi gerbėjų dėmesiu ir žinoma viską labai subtiliai padaro, kad jo gautų daug.

Taigi Skorpiono apatiniai dažnai būna provokuojantys, intriguojantys, mėgstami korsetai su įvairiais papuošimais, pusės kaušelio liemenėlės ir visos kitos, padedančios įsijausti į viliokės vaidmenį.

Keletas pavyzdžių:

 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šaulys – neieškantis žodžio kišenėje, aktyvus, žino, kaip smagiai praleisti laiką. Merginos puikiai moka išreikšti save, yra nepriklausomos, atkakliai siekia savo tikslo. Jų aktyvumas ir nuolatinis žvalumas padeda joms plėsti akiratį, draugų, kolegų, pažįstamų ratą.

Taigi Šaulio merginos – visada „kelyje“, dažnai užimtos, turi daug veiklos, yra aktyvios, mėgsta rūpintis savo kūnu, išvaizda. Taip pat jos mėgsta praktiškumą, vertina daugiafunkcijinius apdarus. Sportiška apranga ir komfortas yra jos prioritetai. Juoda nėriniuota liemenėlė merginoms yra tikra klasika, jos savo seksualumą demonstruoja būtent per ją.

Keletas pavyzdžių:


Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Ožiaragio merginos linkusios nuolat sužinoti kažką naujo, kantrios, atkaklios net sunkiausiose situacijose, ambicingos, todėl dažnai užsitarnauja deramą pagarbą iš aplinkinių. Šio tipo moterys – švelnios ir mėgstančios tradicijas, myli smulkias detales.

Šioms merginoms siūlomi korsetai, liemenėlės su pailginta juosta, nėriniai, dirželiai, kaspinėliai ir kiti papuošimai leidžia šiai merginai jaustis pašėlusiai. Taip pat šio ženklo merginos mėgsta klasikinius juodos, baltos spalvų apatinį trikotažą su keliais papuošimo elementais, kas leidžia joms demonstruoti natūralų grožį. Baltus apatinius renkasi tuomet, kai nori užmegzti rimtus santykius su kitos lyties atstovu, sniego baltumo apatiniai atspinti Ožiaragio energiją, leidžia jaustis it Sniego karalienei, kuris įkvėpia jos ir jo jausmingumą.

Keletas pavyzdžių:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą