Lilu.lt geras Blog'as

Apatiniai ir sveikata

Liepos 6, 2016
Naudingi Skaitiniai

Jau išsiaiškinime, kad kelnaičių gali būti pačių įvairiausių: taip vadinamieji stringai, klasikinės kelnaitės, šortukai ir pan. Moterys jas dėvi tokias, kurios joms yra patogiausios, o galbūt su tam tikro tipo kelnaitėmis jaučiasi seksualesnės, labiau savimi pasitiki. Taigi tikrai būna visaip, bet ar kada nors susimąstėme apie tai, kad kelntaitės gali turėti tam tikrą įtaką žmogaus sveikatai.

Siekiant išlikti sveikam, propaguojant subalansuotą mitybą, sportą ir apskritai, sveiką gyvenseną, reikėtų dėvėti ir draugiškus apdarus, tarp jų ir apatinius. Apatiniai turėtų būti gerai pralaidūs orui. Paprastai tokiomis savybėmis pasižymi natūralūs audiniai (medvilnė, šilkas).

Svarbu – higiena, todėl apatinius keiskite kasdien. Kad ir kokia liekna mergina būtų, apatiniai neturėtų įsirėžti, būti pernelyg aptempti. Rinkitės tokias kelnaitės, kurios švelniai glunda prie jūsų kūno. Taip pat atsižvelgiant į kūno savybės patartina rinktis ir kelnaites, t.y. ar kelnaites su juostele, klasikines ar šortukus.

Beje, apie stringus norėtume pakalbėti šiek tiek daugiau. Kadangi apatinių kelnaičių paskirtis yra intymiosios vietos, išorinių drabužių nuo išskyrų apsauga, norime įspėti, jog stringai kelnaičių neatstoja, tai būtų labiau apdaras seksualumui pademonstruoti. Kelnaitės su juostele per aštriai glunda prie tarpvietės, dirgina lytines lūpas, trina, atsiranda gleivinės įplėšos, plinta uždėgimai, infekcijos.

Kaip ir minėjome, geriausia dėvėti natūralaus pluošto apatinius, nes sintetinis pluoštas mažai pralaidus orui, dėl šios priežasties intymioje vietoje temperatūra pakyla pernelyg aukštai, susidaro gausi drėgmė, todėl galimi iššutimai ir vėlgi – infekcijos. Todėl sintetinio pluošto apatinius patartina rinktis ne kiekvienai dienai, o ypatingoms progoms.

Siūlome atidžiai rinktis apatinius, svarbu – natūralus pluoštas bei tinkamas gludimas prie kūno. Tikime, kad kartais sunku susitaikyti su mintimi, jog reiktų pirkti M dydžio kelnaites vietoje S, tačiau juk niekas nesužinos, tai jūsų asmeninė erdvė. Todėl saugokite savo sveikatą ir džiaukitės gyvenimu.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą