Lilu.lt geras Blog'as

Apatinės kelnaitės: jų tipai

Gegužės 28, 2013
Naudingi Skaitiniai

Prieš daugelį metų turbūt niekas nė nebūtų pagalvojęs, jog ateityje moterys suks galvą, kokį apatinį drabužį rengtis, kad jaustųsi patogiai, atskleistų savo žavingumą, seksualumą. Žinoma didelis dėmesys skiriamas, kad apatiniai tobulai proglustų prie kūno, taip pat,kad nelįstų iš po sijono ar kelnių pažemintu liemeniu, nebūtų matyti išspaustų juostelių ir pan. Kaip gausu liemenėlių įvairių tipų, tenkinančių visus moterų poreikius, taip skiriami ir apatinių kelnaičių tipai:

1. Koreguojančios kelnaitės (angl. „control briefs“) – tai tamprios medžiagos kelnaitės paaukštintu liemeniu (dažnai besibaigiančiu virš moters talijos), pilnai dengiančios moters klubus bei sėdmenis ir suteikiančios moteriai dailesnes formas. Paprastai tokios kelnaitės dėvimos po prigludusiais drabužiais, norint kiek padailinti kūno linijas.

2. Klasikinio kirpimo kelnaitės (angl. „briefs“) – tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters sėdmenis ir klubus. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, kojų angų kirpimo linija žema, besibaigianti truputį žemiau moters klubų.

3. Klasikinio kirpimo kelnaitės su giliomis kojų angų iškirptėmis (angl. „high cut briefs“) – tai kelnaitės aukštu liemeniu, pilnai dengiančios moters sėdmenis, tačiau nedengiančios klubų. Tokių kelnaičių juosmens linija baigiasi ties moters talija arba truputį žemiau, o kojų angų kirpimo linija atidengia klubus.

4. Kelnaitės pažemintu liemeniu (angl. „hipsters“) – tai klasikinio kirpimo kelnaitės pilnai dengiančios sėdmenis ir klubus, tačiau jų juosmens linija baigiasi ties klubais. Tai patrumpintas „klasikinio kirpimo kelnaičių“ variantas.

5. Kelnaitės pažemintu liemeniu su giliomis kojų angų iškirptėmis (angl. „bikini“) – tai kelnaitės žemu liemeniu, pilnai dengiančios moters sėdmenis, tačiau nedengiančios klubų.

6. Kelnaitės su siauromis juostelėmis šonuose (angl. „tanga“) –sėdmenis pilnai dengiančios kelnaitės, šonuose turinčios tik plonas juosteles. Tokio tipo kelnaitės gali būti tiek aukštesniu, tiek ir pažemintu liemeniu.

7. Kelnaitės – šortukai (angl. „boyleg“, „boyshorts“, „boxers“) – tai kelnaitės pažemintu liemeniu, sukurtos pagal vyriškų apatinių kelnaičių modelį. Tokio tipo kelnaitės pilnai dengia sėdmenis ir klubus, pasižymi ilgesne kojų angų kirpimo linija. Kelnaitės šortukai gali turėti trumpas klešnes.

8. Kelnaitės su juostele (angl. „thongs“, „string“) – tai kelnaitės nugaroje turinčios nedidelį audinio plotelį ir nepilnai dengiančios sėdmenis („thongs“) arba išvis jų nedengiančios. Tokiu atveju kelnaičių nugaroje ir šonuose yra tik plona juostelė. Šio tipo kelnaitės gali būti tiek aukštesniu, tiek ir pažemintu liemeniu.

9. Kelnaitės, besilaukiančioms moterims (angl. „maternity“) - tamprios, minkšto audinio, komfortą suteikiančios kelnaitės, gebančios prisitaikyti prie kintančio moters kūno.

10. Besiūlės kelnaitės (angl. seamless briefs) - universaliausios kelnaitės, neturinčios siūlių, leidžiančios kiekvienai moteriai jaustis gerai ir patogiai bei nesijaudinti dėl išsiveržusių siūlių.

 

Gausybė moteriškų kelnaičių tipų kiekvienai moteriai leidžia rinktis jos poreikius atitinkančius gaminius, jaustis komfortiškai, žavingai bei seksualiai. Tad nedvejodama, išsirinkite ir Jūs.
Lilu :)

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą