Lilu.lt geras Blog'as

Amoralia made with love

Rugpjūčio 10, 2014
Naudingi Skaitiniai

Amoralia made with love – tai vienas iš mūsų naujųjų tiekėjų, kurio atsiradimo istorija be galo miela ir nuoširdi. Moteris, dirbusi vienoje iš Londono geriausių reklamos agentūrų klientui, tiekiančiam apatinį trikotažą, pastebėjo rinkoje trūkumą– būtent mamoms skirtų apatinių. Tos moters, Džulijos, sesuo kaip tik tuo metu laukėsi mažojo kūdikėlio, kolegės, draugės – taip pat. Tačiau nieko tokio gražaus, nuostabaus niekur nebuvo, kas galėtų būsimoms mamoms padėti jaustis ypatingoms. Taip 2005 m. gimė Amoralia.

Galbūt atrodytų ir keista, kad moteris, neturinti pati vaikų, sumąstė įkurti parduotuvę, tiekiančią apatinius drabužius, skirtus mamoms. Tačiau šiai moteriai rūpėjo besilaukiančiųjų komfortas, gera savijauta bei moteriškumas.

Taigi Amoralia made with love ženklas orientuojasi į stilingus, labai patogius, geros kokybės maitinimo, besilaukiančiųjų apatinius drabužius, maudymosi kostiumėlius, naktinukus. Tikslas – nėščiųjų ir krūtimi maitinančiųjų moterų puiki jausena bei graži išvaizda.

Šis verslas pagrįstas tyrimais, bandymais: apklausinėjamos akušerės, besilaukiančios, krūtimi maitinančios moterys tam, kad, padarius keletą korekcijų atsižvelgiant į kiekvienos moters poreikius, būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Kadangi kompanija orientuojasi ne tik į stilių, naujoves, o taip pat išgyvena nemalonius laikus, palaiko kiekvieną moterį nelaimėje, dalį pelno paaukoja labdarai, kuria siekiama padėti moterims sielvarto būsenoje dėl priešlaikinio gimdymo, persileidimo, negyvo vaisiaus gimimo.

Amoralia made with love:

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą