Lilu.lt geras Blog'as

8 apatinukų pasirinkimo būdai „saldžiam“ miegui

Rugpjūčio 2, 2013
Naudingi Skaitiniai

Turbūt dažnai pagalvojame apie madą, stilingumą gatvėje, svečiuose – žodžiu, visuomenėje. Tačiau apie tai miego metu – retai arba niekada. Žinoma, miegas yra šventas dalykas, kurio metu pailsime, atsipalaiduojame nuo visos dienos streso, įtampos, fizinio nuovargio ir pan. Tad nakties metu stengiamės pasiekti aukščiausio lygio komfortą, bet kodėl to nepadarius stilingai?

Lilu.lt papasakos Jums kelis apatinukų pasirinkimo būdus, kurie užtikrins „saldų“ ir stilingą miegą.

 

1. Moteriški marškinėliai.

Moteriški marškinėliai yra grynas seksualumo, aistros, geidulingumo išreiškimas, kuris atskleidžia Jūsų temperamentingumą, paslėptą nepadorumą. Kiek pažvelgus į praeitį, 1520 m. naktinukai buvo naudojami norint apsaugoti išorinius drabužius nuo prakaito, kūno aliejų. Šie naktinukai sugerdavo visus šaltinius, galinčius išpurvinti to meto apdarus. Šiandien miego apatinukai yra labiau subtilūs, rafinuoti; labiau provokuojantys.

Platus ir laisvas marškinėlių kritimas juosmens srityje užtikrina neįtikėtiną patogumo jausmą miego metu, leidžia odai jaustis nuostabiai. Pajusti švelnumo ir lengvumo jausmą, žinoma, padeda ir medžiagos tipas, toks kaip medvilnė, šilkas. Dažna stiliaus detalė – nėriniai. Tai, iš tikrųjų, ne tik puikiai skamba, bet taip pat ir atrodo.

 

2. Seksualūs trumpi naktinukai.

Kitas miegos drabužio pasirinkimo būdas – flirtuojanti išvaizda. Seksualūs trumpi naktinukai buvo sukurti modernios moters meiliam ir pikantiškam įvaizdžiui. Tačiau saugokitės, ne visi seksualūs naktinukai gali Jus priblokšti savo kokybe, todėl svarbu atkreipti dėmesį į jų detales, tokias kaip siūlės, audinys, taip pat derėtų atsižvelgti į tai, kaip marškinėliai glunda prie Jūsų kūno.

Sprendžiant klausimą, „kada dėvėti seksualius naktinukus“, lilu.lt patarimas yra „rengtis tuomet, kai esate blogos nuotaikos“. Tai pagerins ne tik Jūsų, bet ir šalia esančio vyro nusiteikimą.

 

3. Vidutinio ilgio naktinukai.

Bet kas pasakė, kad seksualu tik tai, kas trumpa? Nors moterys dažniausiai seksualumą išreiškia demonstruodamos kuo atviresnį kūną, tačiau tai išreikšti yra ir kitų būdų, vienas iš jų – vidutinio ilgio naktinukai. 1600 metais vyrai galėjo tik svajoti, kad pamatytų patį mažiausią plikos čiurnos plyšį, tik daug vėliau į šį pasaulį atėjo kitoks požiūris ir pradėta dėvėti drabužiai, apatinukai, demonstruojantys nuogą kūną.

Vidutinio ilgio naktinukai leidžia būti stilingoms, romantiškoms, aistringoms. Jie puikiai atrodo sėkmingai sujungus aukštą audinio kokybę su puikiu modelio pasiuvimu. Naktinukai užtikrina subtilų moteriškumo jausmą, demonstruoja grakštų damos siluetą. Dailiosios lyties atstovė gali jaustis seksualiai, nedemonstruodama gana atviro kūno, moteris sukuria paslaptį, kuri antrąją pusę gali įaudrinti dar labiau.

4. Provokuojantys apatinukai.

Jau aptarėme kiek senamadišką būdą, na o dabar – modelis provokuojančioms moterims, kurios mėgsta, kai jos vyras ją „valgo“ akimis. Tai puikus būdas demonstruoti dailias kūno linijas, svaiginti antrąją pusę. Provokuojančių apatinukų paslaptis – tvirtos prigludusio apdaro siūlės ir tai, kad šis mažas drabužėlis sudaro visą seksualumo paketą. Provokuojančius apatinukus galite drąsiai dėvėti, kai neplanuojate naktį miegoti.

 

5. Kombinezonas.

Kitas mažai žinomas būdas – kombinezonas. Tai gerai apgalvotas lengvo dizaino, kokybiško audinio ir šelmiškos išvaizdos derinys, kuris užtikrina ramias ir lepinančias naktis. Dėvint šį apdarą, jauties lyg širdyje – pavasaris. Taigi tai yra puikus būdas baigti ilgą ir sunkią darbo dieną.

 

6. Puošnus marškinėlių ir šortukų komplektukas.

Judant prie kitos pasirinkimų stotelės, kalbėsime apie puošnų marškinėlių ir šortukų komplektuką. Tai taip pat seksualus pasirinkimas, kuris užtikrina norą lovoje pasilikti šiek tiek ilgiau.

Pakankamai trumpi šortukai atidengia moters kojas, pridengia pilvuką, tačiau bendrai šis apdaras atskleidžia moteriškumą. Šis komplektas kartu su Jūsų meilikavimu padės pasiekti tai, ko norite iš vyro. Tinkamiausias audinys: šilkas, medvilnė, atlasas; kartu su nėrinių detalėmis.

 

7. Kimono.

Kimono yra kitas „saldus gabalėlis pyrago“ miego metu. Tai ne mantija ar chalatas, ne suknelė ar kažkas panašaus į jau aptartus apdarus. Kimono – tai atskira istorija. Japonijoje sukurtas drabužis leidžia jaustis tikra moterimi, yra laisvas ir patogus, lengvas bei minkštas audinys užtikrina jaukų ir malonų miegą.

 

8. Ilgi naktinukai.

Na ir dar vienas būdas – klasikinio stiliaus mėgėjoms – ilgi naktinukai. Žinoma, ilgis gali būti koreguojamas, žiūrint, kas labiau Jums patinka. Šį modelį galima tapatinti su vidutinio ilgio naktinukais. Prabangi modelio išvaizda leidžia jaustis Jums kaip karalienei.

 

Daugiau naktinukų jaukiam miegui rasite čia:


Nėštukėms:

Vartotojų komentarai (1)

vytautas rakauskis 2014-05-13 21:24
Dailus
Pridėkite savo komentarą