Lilu.lt geras Blog'as

2016 metų maudymosi kostiumėlių tendencijos

Gegužės 22, 2016
Naudingi Skaitiniai

Bene visų moterų sekamiausi ir trokštamiausi yra Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėliai. Seksualiausios pasaulyje moterys demonstruoja ne tik idealų kūną, bet ir tobulo dizaino maudymosi kostiumėlius. 2016 m. Victoria‘s Secret maudymosi kostiumėlių vasaros sezone dominuoja įvairios spalvos, tiek paletinės, tiek ryškios, tačiau svarbiausia – detalės: dirželiai, kaspinėliai, juostelės. Pažiūrėkime kartu dizainerės, fotografų ir foto modelių sukurtą šou.


 

Maudymosi kostiumėlių yra visokių visokiausių: vientisi, dviejų dalių; vienspalviai ar margi, dizainas – taip pat įvairus. Išties, nerealiai gražu!

Tačiau, mielos moterys, niekada nereikia aklai siekti įsigyti garsių dizainerių kurtų gaminių, kadangi dažniausiai jie tinka tobulą kūną turinčioms moterims. Jeigu tokį turite – nuostabau, bet jei kada nors susimąstote, kad turite tam tikrų trūkumų, kuriuos norite paslėpti, reikėtų maudymosi kostiumėlį rinktis tokį, kuris tiktų būtent Jūsų figūrai, tad skaitykite čia.

 

Na, o Lilu.lt šiai dienai siūlo Jums savo maudymosi kostiumėlius, spalvingus ir išsiskiriančius: http://www.lilu.lt/lt/katalogas/moterims/maudymosi-kostiumeliai/

  


 


 

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą