Lilu.lt geras Blog'as

Thermal apatiniams drabužiams – nuolaida!

Kovo 4, 2014
Akcijos ir nuolaidos apatiniam trikotažui

Skandalingiausia šios savaitės žinia – naudingiems, šiltiems ir labai praktiškiems THERMAL apatiniams drabužiams šiuo metu nuolaida!

Nors dar pakankamai neatšilo orai, bet jau norisi vis daugiau laiko aktyviai ir ne tik praleisti lauke. Puolame akis išdegę pasidžiaugti gamta, taip pat artėjant šiltiems orams norisi pagrąžinti ir figūros ypatumus, todėl „ateina“ sportas į trasą. Kadangi vis dėlto dar šalta ir pakankamai nuo to neapsaugome savęs, pradeda pulti virusai, peršalimas. Kad taip nebūtų, patartina dėvėti Thermal rūbus. Ar Jūs sportuosite, ar išeisite pasivaikščioti, ar šiaip mėgstate šilumą, šie apatiniai gaminiai kaip tik Jums.

Apie Termo audinį:


Terminis audinys yra išgaunamas iš poliesterio ir viskozės mišinio. Mikro oro kišenėlės sukuriamos audžiant du viskozės pluoštus kryžiuojamus terminiu pluoštu. Šios terminio audinio oro kišenėlės saugo žmogaus kūno temperatūrą nuo svyravimų, izoliuoja nuo šalčio ir sulaiko šilumą. Terminis audinys, kuris gaunamas iš orui laidaus poliesterio ir natūralios ir švelnios viskozės, apsaugo kūną nuo šalčio, leidžia kūno drėgmei pasišalinti, todėl lieka malonus šilumos, sausumo ir komforto pojūtis. Taip stabdomas ir bakterijų dauginimasis. Terminė medžiaga atitinka visus jai Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus.

 

 

Vyrams:

Apatiniai marškinėliai „Thermal-2“ (Doreanse)

Vyriški apatiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu.

 

Apatiniai marškinėliai „Thermal-1“ (Doreanse)

Vyriški apatiniai marškinėliai be rankovių iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu.

 

Apatinės kelnės „Thermal“ (Doreanse)

Klasikinio modelio prigludusios vyriškos apatinės kelnės ("kalconai") iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu.

 

Moterims:

Bodis „Thermal-2“ (Doreanse)

Klasikinio kirpimo bodis ilgomis rankovėmis ir stačiu kalnieriumi iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Bodis gražiai aptempia ir šildo kūną. Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu. Šis bodis gali būti dėvimas ne tik kaip apatinis drabužis, bet ir kaip šiltas viršutinis rūbas.

 

Bodis „Thermal-1“ (Doreanse)

Klasikinio kirpimo bodis ilgomis rankovėmis iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Bodis gražiai aptempia ir šildo kūną. Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu. Šis bodis gali būti dėvimas ne tik kaip apatinis drabužis, bet ir kaip šiltas viršutinis rūbas.

 

Marškinėliai ilgomis rankovėmis „Thermal Viloft“ (Doreanse)

Moteriški apatiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš šilumą sulaikančio audinio (VILOFT audinys 46%, poliesteris, 8% elastanas). Orui laidus audinys minkštas ir švelnus.

 

Marškinėliai ilgomis rankovėmis „Thermal“ (Doreanse)

Moteriški apatiniai marškinėliai ilgomis rankovėmis iš šilumą sulaikančio audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu.

 

Šiltos pusilgės tamprės „Thermal“ (Doreanse)

Šiltos storos ir tvirtos tamprės be pėdučių iš termo audinio (62% terminis poliesteris, 35% viskozė, 3% laikra). Audinys minkštas ir švelnus, vidinėje pusėje padengtas pūkeliu.

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų nėra

Pridėkite savo komentarą